InCash Számlázó programok!

InCash Számlázó programok

Teljeskörű számlázás és készlet-kezelés kis- és nagykereskedőknek!

Ajándékutalványok!

Ajándékutalványok

2.000Ft | 5.000Ft | 10.000Ft

értékekben

Online Vitarendezés
TOP termékek
Termékajánló
Fizetési megoldás
Termék részletek

NBK - Univerzális AC adapter, 9V, 1000mAh, 9W, 5.5x2.1mm, Akyga

Raktárkészlet: 1 db
NBK - Univerzális AC adapter, 9V, 1000mAh, 9W, 5.5x2.1mm, Akyga
Leírás
Az Akyga® AK-TB-11 hálózati adapter megbízható áramforrás. Sokoldalúságát a népszerű 5,5 x 2,1 mm-es csatlakozónak és a 9 V / 1 A tápellátási paramétereknek köszönheti.
Ezek a paraméterek gyakran megtalálhatók sok, naponta használt eszközben. Ide tartoznak többek között olyan hálózati berendezések, mint a modemek, switchek, TCP / IP kapuk és GSM.
Ezenkívül az adapter rendelkezik egy 1,5 m-es kábellel, amely szabadságot biztosít a telepítéskor. A tápegység ráadásul biztonsági funkciókkal van felszerelve, amelyek biztosítják a biztonságos
és stabil működést. Ez vonatkozik mind az árammal ellátott eszközökre, mind magára az áramforrásra.

A kép illusztráció, a valóságban a termék kinézete ettől eltérhet!

Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.

A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják.

A változásért, eltérésért felelősséget vállalni nem tudunk!

• Raktárkészlet
    1 db